O nas

Firma Ziomek Posadzki Przemysłowe istnieje na rynku od 1988 roku. Początkowo działaliśmy w branży ogólnobudowlanej. Od roku 2000 nasza firma ukierunkowała się na  wykonywanie posadzek na dużo większą skalę, stawiając  jednocześnie na nowe technologie w tej branży. Poprzez lata działalności nasza firma ewaluowała od mikroprzedsiębiorstwa, aż do średniej wielkości przedsiębiorstwa zatrudniającego ok 30 pracowników, przy tym stawiając na firmę rodzinną. Początkowo firma  działała pod skrzydłami ojca Tadeusza, a obecnie dołączyli do firmy synowie – Patryk i Karol.

 

 Wykonując różnego rodzaju posadzki betonowe, żywiczne dla klientów indywidualnych jak i dla generalnych wykonawców,  poprzez wiele lat solidnej i pełnej zaangażowania pracy, zdobyliśmy zaufanie, renomę oraz doświadczenie.

 

Działamy na terenie całego kraju a także poza jego granicami. Jesteśmy firmą elastyczną i mobilną, będącą w stanie wykonać zarówno posadzkę o powierzchni 100 m2, jak i 100 000 m2. Dysponujemy zasobami ludzkimi i sprzętem pozwalającym sprostać obydwu zadaniom.

 

Wykonaliśmy już między innymi  zlecenia na takich budowach Stadion Miejski we Wrocławiu budowany przy Euro 2012 czy Sky Tower również we Wrocławiu, Dworzec PKP w Katowicach, Centrum Logistyczne JM w Gorzowie Wielkopolskim czy Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Poznaniu, MR Garden w Grudziądzu oraz Galeria Młociny w Warszawie.

 

                Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.