O NAS

O NAS

Firma Ziomek Posadzki Przemysłowe istnieje na rynku od 1988 roku. Początkowo działała w branży ogólnobudowlanej. Od  2000 roku firma skoncentrowała się na  wykonywaniu posadzek na większą skalę, stawiając na nowe technologie. Przez ponad 30 lat działalności ewoluowała od mikroprzedsiębiorstwa do średniej wielkości zatrudniającego ponad  30 pracowników, nie tracąc przy tym zalet działalności rodzinnej. Założyciela Tadeusza Ziomka od 12 lat wspierają  synowie Patryk i Karol wnosząc świeże pomysły i kontynuując rodzinne tradycje. Firma Ziomek Posadzki Przemysłowe rozwija dynamicznie możliwości produkcyjne sięgając po nowe technologie i poszerza wachlarz produktów. 
 

Wykonując różnego rodzaju prace na zlecenie inwestorów i generalnych wykonawców,  w ciągu wielu lat solidnej i pełnej zaangażowania pracy, zdobyliśmy zaufanie i renomę wśród naszych kontrahentów.

 
Działamy na terenie Polski, ale także poza jej granicami. Jesteśmy firmą elastyczną i mobilną, będącą w stanie wykonać  posadzki o powierzchni 100 jak i 100.000 m2

 
Zrealizowaliśmy między innymi  zlecenia na budowie Stadionu Miejskiego (Euro 2012) i Sky Tower we Wrocławiu, Dworcu PKP w Katowicach, Centrum Logistycznego JM w Gorzowie Wielkopolskim,      Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Poznaniu, MR Garden w Grudziądzu oraz Galerii Młociny w Warszawie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.
 
 liczba odwiedzin: 877297      online: 1
© 2019 MBEST